Цілісне мислення та сильні рішення

з 29 червня до 1 липня
3 події

Про курс

Загроза сучасного світу — поверхове розуміння речей. Уривки фактів та шквал інформації роблять людину вразливою перед маніпуляціями, блокують розвиток.

 

Як цьому протистояти та не помилятись в рішеннях і судженнях? Унікальний авторський курс Андрія Баумейстера запрошує зазирнути в лабораторію свого мислення. Зрозуміти, звідки приходять рішення, народжуються цілі та як наші стереотипи, віра та брак знань впливають на них. А головне — чи можна цим керувати? Поговоримо, як все це пояснюють сучасна філософія, нейронаука та когнітивна психологія.

 

І спробуємо визначити для себе: що ж таке цілісне мислення і як впливає на життя розумної людини ХХІ століття? На це запитання Андрій Баумейстер спробує відповісти разом із слухачами курсу.

 

photo   

Кому буде корисна ця школа?

  • Тим, хто хоче мислити аналітично та впорядковано;
  • Тим, хто шукає пояснень своїм рішенням та етичним викликам;
  • Тим, хто готовий рухатись шляхом самоосвіти;

 

Чого вчить школа?

  • Поєднувати аналітичне та креативне мислення
  • Переконувати інших без суперечок;
  • Ставити цілі та приймати виважені рішення. 

 

 

photo 

Що це за курс:

 

Унікальний формат пропонує в доступній та популярній формі познайомитись з природою мислення та його парадоксами. Три дні в філософських дебатах та тісному спілкуванні з експертами. Щодня відбудуться дві тематичні лекції та семінар або дискусія.

 

Коли? 29 червня – 1 липня

Кожна лекція/колоквіум триває від 1 до 1,5 години, практичне заняття — 2 години.

Перерви на чай/каву та повноцінний обід (13:00 – 15:00).

 Де? Освітня станція 31В1, вул. Пушкінська 31-в-1 

 

Класична філософія

 

Куратор літньої школи

photo

 

Андрій Баумейстер — доктор філософських наук, публіцист, викладач. Визнаний експерт з метафізики, кожна його лекція стає надзвичайним екскурсом в історію явищ, свідомості та паралелей зі світу вірувань, традицій та фактів. Сферою його досліджень є онтологія та німецька класична філософія. Викладає в КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянській академії та Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського. Як ніхто інший здатен пояснити непрості питання релігії з точки зору філософії, подискутувати на тему штучного інтелекту та дати вам значний поштовх до несподіваних роздумів.

Запрошений лектор — Олег Хома - доктор філософських наук, професор, перекладач. Викладає у Вінницькому національному технічному університеті та  Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Визнаний експерт з модерної філософії. Досліджує термінознавство та картезіанську філософію.

Програма курсу

Дата Подія Лектор Локація
ПТ, 29 червня о 10:00
День 1 Баумейстер Андрій
Освітня станція 31в1
СБ, 30 червня о 10:00
День 2 Баумейстер Андрій
Хома Олег
Освітня станція 31в1
НД, 1 липня о 10:00
День 3 Баумейстер Андрій
Освітня станція 31в1

Місце навчання

Місце проведення лекцій - «Освітня станція 31в1», вул. Пушкінська 31в1