Поверх фемінізму

з 5 березня до 26 березня
4 події

Про курс

Гендер в деталях та Культурний Проект представляють курс із чотирьох лекцій, який допоможе усім охочим розібратись, що відбувається з чоловіками і жінками в Україні сьогодні та чого чекати у майбутньому.

Філософиня Тамара Злобіна розповість про “гендерний розпад” - сучасний стан українського суспільства, в якому одночасно існують консервативні та емансиповані варіанти гендерних ролей. Який із цих трендів переможе - підкаже соціологиня Олена Стрельник. На основі актуальних досліджень Олена розповість про останні тенденції у сферах сім’ї, материнства і батьківства. Письменник Артем Чапай та літературознавець Ростислав Семків поділяться власним досвідом життя та сімейних стосунків профеміністичних чоловіків та пояснять, чим фемінізм корисний чоловікам.

Guest star події — відома історикиня Оксана Кісь з лекцією на “гарячу” тему "Вкрадене свято: трансформації смислів 8 березня". Ця лекція допоможе розібратись у дебатах, які розгорнулись цьогоріч в Україні — чи потрібне нам це “совкове” свято (і чи є воно “совковим”?), як і для чого нам його відзначати?

За підтримки Фонду ім.Г.Бьолля в Україні.

Програма курсу

Дата Подія Лектор Локація
НД, 5 березня о 17:00
Гендерний розпад Злобіна Тамара
Освітня станція 31в1
ЧТ, 9 березня о 19:00
Вкрадене свято: трансформації смислів 8 березня Кісь Оксана
Освітня станція 31в1
НД, 19 березня о 17:00
Сучасні трансформації сім'ї та материнства Стрельник Олена
Освітня станція 31в1
НД, 26 березня о 17:00
Чим фемінізм корисний чоловікам Семків Ростислав
Чапай Артем
Освітня станція 31в1

Місце навчання

Місце проведення лекцій - «Освітня станція 31в1», вул. Пушкінська 31в1