Мантенья. Кімната чудес

23 грудня
1 подія

Про курс

Андреа Мантенья все життя захоплювався давньоримською культурою. Він сам був археологом і колекціонером старовини. Можливо, саме через це люди на його картинах так нагадують статуї, які раптово наповнило життям?

Мантенья сміливо експериментував із ракурсами, кутами зору та перспективою, а в сюжетах створював справжню драму. Все це зробило його новатором у живописі свого часу. Його ім’я майже невідоме широкому загалу. Але вплив, який він мав на художників наступних поколінь – колосальний. 

Про таємничого італійського художника та його новаторський живопис дізнаємось на лекції Антона Проненка «Мантенья. Кімната чудес».


 

Коли? 23 грудня о 13:00.

Де? Освітня станція 31В1, вул. Пушкінська 31-в-1

Вартість? 400 грн, у день події 450 грн

  

Класична філософія

 

Лектор

photo

Антон Проненко — народився в родині реставраторів, потім закінчив ДХСШ ім.Шевченка і Національну Академію Образотворчого Мистецтва та Архітектури України. І вся ця академічна освіта не приспала в ньому прогресивного художника. Він постійно творить та перебуває в епіцентрі сучасного арт-життя. За 20 років освіти прочитав стільки спеціальної літератури, що готовий поділитись із вами самими вершками. А ще додати до них свій досвід подорожей, візитів до світових музеїв та, звісно, власні лайфхаки митця.

Програма курсу

Дата Подія Лектор Локація
НД, 23 грудня о 13:00
Мантенья. Кімната чудес Проненко Антон
Освітня станція 31в1

Місце навчання

Місце проведення лекцій - «Освітня станція 31в1», вул. Пушкінська 31в1