Адвент: час передріздвяного чекання

22 грудня
1 подія

Про курс

Місяць перед Різдвом – особливий час. Це пора, коли ми чекаємо на свято і готуємось до нього. Спланувати святковий день, підготувати меню, обрати подарунки – скільки справ напередодні Різдва. Чому для нас це важливо?

Під час лекції Галини Глодзь та Олексія Браславця поговоримо про те, до чого саме ми готуємось у передріздвяний час. Ми подивимось, як очікують свято у різних культурах. Пошукаємо спільне та відмінне у різдвяних обрядах і традиціях.

 Що таке адвент і як ми його проводимо – у нашій передсвятковій лекції.
 

Коли? 22 грудня о 17:00

Де? Освітня станція 31В1, вул. Пушкінська 31-в-1

Вартість? 400 грн, у день події 450 грн

  

Класична філософія

 

Лектори:

Олексій Браславець – експерт з канонічного права та історії Католицької Церкви. Викладає в Національній академії управління й у Вищому інституті релігійних наук святого Томи Аквінського. Оглядач та аналітик Католицького медіа-центру Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні. Олексія цікавить ватиканістика та києвознавство. Спільно з колегами заснував Музей Однієї Вулиці.

Галина Глодзь – літературознавиця, перекладачка, редакторка, випускниця аспірантури НаУКМА за спеціальністю «Зарубіжна література». Досліджує готику в найрізноманітніших її проявах, антиутопії, середньовічні погляди на життя і впорядковування світу.  Вивчає теологію в Інституті святого Томи Аквінського. Галина здатна витлумачити вам явища середньовічної культури через одну-єдину деталь так, аби ви могли скласти повну картинку про епоху.

 

 

Програма курсу

Дата Подія Лектор Локація
СБ, 22 грудня о 17:00
Адвент: час передріздвяного чекання Браславець Олексій
Освітня станція 31в1

Місце навчання

Місце проведення лекцій - «Освітня станція 31в1», вул. Пушкінська 31в1