ІСТОРІЯ КЛАСИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ

7 грудня 2016 — 15 квітня 2017
2 заняття на тиждень: середа о 19:00, субота об 11:00

Київ, вул. Пушкінська, 31-В-1
(044) 200 85 85


ПРО КУРС
Час зупинитись і поглянути на швидкі зміни парадигм та турбулентність в світі з точки зору філософа. І визначити, яким воно є - філософське мислення?

Четверо відомих українських викладачів доведуть, що вивчення філософії у дорослому віці є цілком необхідним для розуміння соціальних процесів та створення власної моделі світогляду.
КЛЮЧОВІ СКЛАДОВІ
ЛЕКЦІЇ
Спілкування з відомими викладачами, чия експертність доведена багаторічним досвідом
ПРАКТИКА
Інтерактивні заняття мають на меті розвивати навички формулювання власної позиції
ОСОБИСТОСТІ
Ми піклуємося про те, щоб ви проводили час у колі однодумців та почувалися комфортно
НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ
Курс проводять четверо філософів, кожен з яких презентує власну інтерпретацію концептів
ФОРМАТ ЗАНЯТЬ
Курс побудований за принципом café philosophique, який передбачає подання фактів у варіативності їхнього тлумачення та інтерпретації різними спікерами. Основні особливості:
- викладач презентує тему та завдання,
- викладач пропонує ряд тез до обговорення,
- учасники ставлять запитання, коментують положення та аргументують власні позиції,
- викладач модерує колективне обговорення та надає резюме.

Ми не примушуємо включатися до діалогу з групою.
Ми спробуємо викликати у вас таке бажання органічно.
ПРОГРАМА КУРСУ
КУРАТОРИ КУРСУ
Куратори курсу — Тарас Лютий та Людмила Криворучка, чий симбіоз та діалог світоглядів надасть найбільш повне уявлення про різні підходи до моделі філософського мислення.

До окремих тематичних блоків куратори запросили гостьових лекторів — Вахтанґа Кебуладзе та Андрія Баумейстера.
ПРАКТИКА ФІЛОСОФСЬКОГО МИСЛЕННЯ
Кожна зустріч поділяється на «лекційну», фактологічну частину, та інтерактивний семінар, коли слухачі разом із фахівцями читають та обговорюють уривки з філософських текстів.

До кожної теми лектори надають короткий перелік текстів — есенцію інтелектуального внеску певного філософа.

Учасники залучаються до обговорення і дискусії лекторів між собою, безпосередньо стикаються з відмінностями в підходах, що дає можливість показати складність філософського досвіду, заохочує слухачів до критичного осмислення кожної позиції.

Это была обширная программа в рамках академического курса «Классическая философия» Культурного Проекта. Она начиналась с античного периода и заканчивалась ХХ веком. Меня обмакнули в пространство под названием «Я знаю то, что ничего не знаю». Обмакнули тотально. Не жалея мой разум, не давая поблажки. На меня высыпали новые термины и картины мира мыслителей. Что же дала мне философия и что философия значит для меня?

Самое главное, что я взяла из курса – это тезис о том, что для каждой мысли есть свое место в мире. Мысль может быть маленькой, может отличаться от общего мнения. Мысль может быть дерзкой. Но если она появилась в твоей голове, то она имеет место быть. И самое главное выпустить ее. Не бояться.

В общем, – это был вкусный пирог. Пусть немного суховат своей маскулинностью и крема мне в нем не хватило, но в одном месте моей космической темноты появилась маленькая точка света, похожая на битый пиксель на черном экране. И это очень важно.

Дар'я Непочатова
Письменниця,
трансформаційний коуч

Віктор Оксенюк
Лідер проектів,
Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]
Мотивація відвідувати курс з філософії з'явилася тоді, коли з'явилися питання, на які неможливо відповісти. Ці питання пов'язані із самою природою людини та природою взаємодії людей. Відповіді не знаходилися ані в попередньому життєвому досвіді, ані в професійній діяльності, отже я відчув потребу в діалозі з іншим джерелом знань. Формат лекційно-дискусійних занять видався одним із гарних рішень мого запиту.

Форма філософських бесід імпонує тим, що в результаті обговорення можуть з'явитися абсолютно нові точки зору на проблеми, а аудиторія, утворена учасниками з приблизно однаковим рівнем досвіду, сприяє продуктивності обговорення. Класною знахідкою курсу є фокусування на дійсно одвічних питаннях та подання динаміки їхнього трактування в різні епохи.

Найбільш цінним в курсі є діалог лекторів, які пропонують власні інтерпретації без категоричного відстоювання однієї позиції. І найсолодше – це думки та нові сенси, які народжуються в аудиторії просто тут і зараз.

АБОНЕМЕНТ
Ми створили максимально насичену програму, де важливою є кожна тема та кожна дискусія. Наявність абонементу мотивує регулярно відвідувати заняття та безперервно збагачувати свій багаж знань.

Абонемент гарантує доступ до особистого кабінету онлайн з відеоматеріалами навіть до пропущених занять.

ВАРТІСТЬ АБОНЕМЕНТУ – 10 900 ГРН
Також ви можете сплатити частинами (5 платежів по 2 500 грн)
- 33 інтенсивних заняття
- доступ до онлайн-кабінету
- відеозаписи занять
- глосарій філософських термінів
- кава-брейки та матеріали для навчання
ГОТОВІ ОТРИМАТИ ЗНАННЯ?
Заповніть реєстраційну форму, і ми вам зателефонуємо протягом одного робочого дня
Ви погоджуєтесь з Правилами та Умовами використання сайту
Made on
Tilda