Навчання
Онлайн-курс
/

Теорії змови

Політологія
Курс для тих, хто хоче нарешті розібратися у теоріях змов, зрозуміти, як вони влаштовані зсередини, і як людина, що вірить у них, дивиться на світ довкола себе. Ви з’ясуєте хто такі конспірологи і чим займаються ті, хто вважають себе професійними змовознавцями.
4 вебінари, початок 1 червня
Завірено Великою массонською ложею "Схід"

Про курс

Теорії змови потребують не лише своїх «теоретиків», але й тих, хто, згідно з їхніми фантазіями, зловмисно шкодить людству та весь час ці змови організовує.

Україна відрізняється від США та Росії своїми традиціями критичного ставлення до влади, що, як не дивно, накладає свій відбиток і на наші конспірології, конспірації та (зне)віру в різні теорії. Упродовж курсу ми не лише розглянемо на які конспірологічні провокації реагують українці, але й спробуємо відповісти на питання, чому ж ми не віримо у найпопулярніші теорії змови. Нарешті, сучасна світова політика багато в чому схожа на суцільну змову, зі своїми головними злодіями та героями, а погляд на взаємодію держав на міжнародній арені як на суцільну мережу інтриг, неписаних домовленостей і провокацій тільки підсилює тезу про те, що будь-яка теорія міжнародних відносин споріднена з теоріями змови. Хороше розуміння теорій змов, їхньої будови та логіки дозволить вечорами під час локдауну – у колі друзів чи наодинці – креативити свої, цікаві й прогресивні конспірації.
Щоб розуміти «внутрішню механіку» конспірологічного світобачення, ми розглянемо з яких компонентів складаються теорії змови і за якою логікою їх адепти сприймають локальні та глобальні події.

Як буде викладатись курс

Онлайн-курс,
4 вебінари
Лекції читатимуться щовівторка, о 19:00. Тривалість одного вебінару — півтори години
Додаткові матеріали
В комплекті з відеолекціями ви отримаєте презентації, перелік додаткової літератури
Сертифікат
Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат

Для кого цікавий цей курс?

/
Для тих, хто хоче з’ясувати, хто такі конспірологи і чим вони займаються
/
Для тих, хто хоче познайомитись з головними традиціями та напрямками
конспірологічних досліджень
/
Для тих, хто хоче розібратися у теоріях змов, зрозуміти, як вони влаштовані зсередини, і як людина, що вірить у них, дивиться на світ довкола себе

Програма курсу

Лектор

Максим Яковлєв

Завідувач кафедри міжнародних відносин і директор Школи політичної аналітики. У Могилянці здобув базову освіту з соціальної роботи (бакалавр, 2003 р.) та порівняльної політології (магістр, 2005 р.), кандидатську дисертацію захистив у 2010 р. Навчався та стажувався в Оксфордському університеті, Єнському університеті ім. Ф.Шиллера, Ерфуртському, Ваймарському, Маастрихтському університетах. Поліглот, захоплюється іноземними мовами, оперою та сучасним мистецтвом. Коментує актуальні суспільно-політичні події в Україні та світі.
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно.
Доступ до відео курсу гарантовано протягом року.
Мова викладання - українська.
Лекції читатимуться онлайн у форматі вебінарів з експертом.
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
(095) 493 04 04
Click to order
Поширені питання
Онлайн-курси
5 лекцій
Мистецтво
6 лекцій
Політологія
4 лекції
Фотографія
Матеріали з журналу