Навчання
Відеокурс
/
Історія світової
літератури
Суспільні науки
Історія світової літератури налічує тисячі книжок. Як не загубитись серед цього багатства, що пов'язує Гомера та Шекспіра, і хто є героями творів жінок-письменниць?

Відеокурс, 22 лекції
Мова викладання – українська.
3 300 грн
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Про курс
Курс допоможе розібратись не тільки у цих питаннях, а й продемонструє тяглість історії, яка розпочалась ще в Античності й не завершена досі. Романтичний Ромео, безстрашний Одісей, самозакоханий Гетсбі, махінатор Чичіков – це класичні герої, які сьогодні в масовій культурі перетворились на кліше та набір стереотипів. Проте які психологічні портрети та глибинні філософські питання закладені в цих героях? На курсі ви матимете змогу познайомитись з найвизначнішими письменниками західної цивілізації чи відкрити улюбленого автора наново.
Лектор
Ростислав Семків
Кандидат філологічних наук, викладач кафедри літературознавства "Києво-Могилянської академії". Стажувався в Гарвардському університеті, у Верховній Раді України, у Комітеті з питань свободи слова та інформації. Лауреат видавництва "Смолоскип" 1998 і 1999 років, автор книжки есеїв "Фраґменти" (2000). З 2004 року – директор видавництва "Смолоскип". Основний напрямок діяльності – менеджмент програм та ініціатив.