Навчання
Онлайн-курс
/

Мистецтво Китаю: від древності до сучасності

Мистецтво
Мистецтво Китаю – оригінальне та неповторне і є невід'ємною частиною культурної спадщини світу.

Від незрілих форм епохи неоліту воно поступово перетворилося на високорозвинену культуру, яка складалася багато століть. Воно суттєво відрізняється від інших світових культур. Унікальною особливістю цієї культури є неперервність її розвитку та послідовність філософських засад протягом історії. Головною темою часто постає природа, гармонія та баланс, що є прикладом цінностей, які донині зберігаються в Китаї.
6 вебінарів, початок 2 лютого

Про курс

Лекції об’єднано за історичною логікою. У кожен історично визначений період буде розглянуто, які види мистецтв панували та їх розвиток під впливом історичних подій: каліграфія, живопис, скульптура, архітектура, декоративно-прикладне мистецтво.

Окремо буде розглянуто історичний вплив європейських країн та мистецтва на розвиток Китаю та вплив Китаю на світове мистецтво.

Курс розширить ваш горизонт розуміння світового мистецтва та продемонструє взаємовплив і культурний обмін. Ви отримаєте стислу історію мистецтва та загальну історичну картину розвитку Китаю.
Курс познайомить вас з унікальною історією мистецтва Китаю, дасть загальне розуміння філософського підґрунтя його культури.
Як буде викладатися курс
У комплекті із записами вебінарів ви отримаєте презентації до кожної лекції та перелік додаткової літератури
Додаткові матеріали
Онлайн-курс,
6 лекцій
Лекції читатимуться щосереди о 19:00, у форматі вебінарів з обговоренням. Тривалість заняття — 2 години
Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат
Сертифікат

Чим цікавий цей курс?

/
Програма курсу побудована на історичному розвитку Китаю та розглядає мистецтво у тісному зв’язку з історичними подіями в країні та світі
/
Курс допоможе поглибити знання з культурології та історії мистецтва, зрозуміти місце сучасних митців Китаю на світовій артарені
/
Курс орієнтований на широке коло слухачів, які цікавляться класичним та сучасним мистецтвом, а також поєднанням традицій в сучасному контексті

Програма курсу

Лекторка

Наталія Стрижко

Мистецтвознавиця, художниця, каліграф, дослідниця китайського мистецтва. Авторка численних статей про мистецтво Китаю. Сферою наукових інтересів є дослідження сучасної каліграфії Китаю.
Формат навчання
Лекції читатимуться онлайн у форматі вебінарів з експертом.
Слухайте вебінар або переглядайте його запис, коли вам зручно.
Доступ до відео курсу гарантовано протягом року.
Мова викладання - українська.
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
(095) 493 04 04
2 400 грн
Вартість курсу
1 800 грн
Поширені питання