Навчання
Пакет
/

Пакет лекцій з мистецтва

Пропозиція для тих, хто цікавиться мистецтвом, виховує в собі відчуття стилю та естетичний смак, хоче розібратися у його хронології, видах та жанрах, опанувати різні способи дивитися на твори та розуміти їх. Це доступ до 5 курсів з історії живопису, музейної справи, сучасного мистецтва, фотографії та перформансу зі знижкою 30%.

19
5
38
Лекцій
Курсів
Годин
4 500 грн
6 700 грн

Чому мистецтво?

Вивчення мистецтва дозволяє побачити більш об’ємну картину світу, відкриває нові точки дотику з культурою, розвиває креативне мислення та акумулює творчу енергію.
Під час лекцій ви дізнаєтеся про основні етапи розвитку живопису та тонкощі музейної справи, про перипетії сучасного мистецтва, історію виникнення фотографії та становлення її як виду мистецтва, про долі легендарних шедеврів та їх авторів, причини виникнення перформансу, його найбільш характерні риси та художників.

Що ви отримаєте?

У пакет лекцій входять 5 курсів: 10-лекційний курс з історії живопису, щоб опанувати його жанри і стилі та навчитися дивитися та аналізувати твори, 6-лекційний курс-подорож музеями світу, три інтенсиви з історії сучасного мистецтва, фотографії та перформансу. Загалом – 19 лекцій та 38 годин своєрідного діалогу мистецького минулого та сьогодення.
Переваги пакетної пропозиції
Повна вартість 5 курсів становить 6 700 грн. У пакетній пропозиції ви отримаєте знижку 30%.
Подарунок
Пакет лекцій можна дарувати. Для цього вам потрібно обрати опцію Подарувати та внести контакти людини, якій ви плануєте зробити такий подарунок.
Доступ на рік
Придбані лекції гарантовано будуть у доступі в особистому кабінеті протягом року. Графік навчання кожен налаштовує під себе, дедлайнів та інших обмежень немає.
Вигідна вартість

Перелік курсів

Мистецтво
10 лекцій

Музеї світу

Мистецтво
6 лекцій

Історія сучасного мистецтва
за 120 хвилин

Мистецтво

Історія фотографії за 120 хвилин

Фотографія

Історія перформансу
за 120 хвилин

Мистецтво
Формат навчання
Курси розраховані для будь-якого рівня знань та занурення у тему
Доступ до лекцій гарантовано впродовж року у вашому особистому кабінеті
Переглядайте лекції, коли вам зручно. Графік навчання та його інтенсивність кожен налаштовує під себе

Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04 або у будь-якому месенджері Культурного Проекту
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Матеріали з журналу