Журнал
/
Новина
5 вересня 2020
Перформанс Абрамович «7 смертей Марії Каллас» покаже Баварська державна опера

Спершу прем’єру нового перформансу Марини Абрамович було заплановано на квітень цього року, але зі зрозумілих причин та обставин її перенесли на вересень 2020-го. Кількість глядачів, які будуть дивитись перфоменс вживу, зменшено у 10 разів (!): замість 2 000 їх буде лишень 200.

В інтерв’ю Artnet News художниця розповіла, чому в полі її зору опинилась оперна зірка: «Якщо ви подивитесь на життя Марії Каллас, то побачите, що її історія дуже схожа на мою. Вона про смерть від розбитого серця, про те, як це — бути вбитою тим, кого кохаєш».

Історія життя співачки та її роман з Аристотелем Онассісом у перформансі, майте на увазі, дещо перебільшені та дофантазовані. Але мистецтву, як ми знаємо, можна все, особливо, якщо метою обрано «... показати силу та наполегливість, які можуть бути в жінці».

Костюми до оперного перфомансу створювали Burberry спільно з італійцем Рикардо Тіші (більше 10 років працював креативним дизайнером Givenchy, з 2018-го — креативний директор Burberry).

Прем'єра перфомансу відбулася 1 вересня на сцені Мюнхенського оперного театру. Слідом за Баварією заплановані Лондон та Берлін.

Подивитись на Марину Абрамович в ролі Марії Каллас можна о 19.30 за українським часом і за цим посиланням.

Фото: інстаграм-сторінка Burberry

Офлайн-курси
Мистецтво Сходу
Art on the go
Нейрофілософія
Онлайн-курси
Як читати сучасну літературу
10 лекцій
Історія світового мистецтва
Мистецтво
30 лекцій
Як розуміти сучасне мистецтво
Мистецтво
10 лекцій
Суспільні науки
Відеокурси
Філософія та література
Суспільні науки
9 лекцій
Просто фантастика!
Суспільні науки
5 лекцій
Релігії далекого Сходу
Суспільні науки
10 лекцій
Матеріали з журналу