Навчання
Офлайн-події
/

Art on the Go

Мистецтво
Art on the Go — це серія зустрічей із сучасними українськими художницями й художниками, аби більш прицільно поглянути на їхню мистецьку практику, хід думки та обставини, що впливають на розвиток художнього процесу.
Зустріч 25 вересня скасована!
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Промокод

Про зустрічі

Цією подією ми розпочинаємо новий формат дослідження сучасного мистецтва у Культурному Проекті —
зустрічі з сучасними українськими митцями, адже спілкування наживо відкриває більше можливостей як для розуміння їх творчості, так і мистецтва загалом.

Під час зустрічей художники поділяться власним досвідом, розкажуть про формування власної художньої мови і розвиток художнього методу, про можливості мистецтва, художні і суспільні цінності, взаємодію з глядачем та багато іншого, про що ви давно хотіли спитати.
Як будуть відбуватись зустрічі?
Кожна зустріч включає презентацію творчості художниці чи художника з наступним обговоренням, що модерується мистецтвознавицею та кураторкою сучасного мистецтва Тетяною Кочубінською.
Події відбуватимуться в Освітній станції 31В1 у суботу о 15:00. Тривалість однієї зустрічі — 2 години.
Кількість місць на події обмежена згідно з рекомендаціями МОЗ. Ми здійснюємо регулярну санітарну обробку лекційної зали та дезінфекцію всіх контактних поверхонь

Для кого цікавий цей проєкт?

Для тих, хто цікавиться мистецтвом, активно відвідує музеї та виставки сучасного мистецтва
/
Для тих, хто прагне більш глибокого розуміння мистецьких практик та методів
/
Для тих, кому цікаво наживо поспілкуватись із художниками
/

Програма подій

Назва лекції
Вартість
Ніколай Карабінович — художник, який працює із різними медіа, мистецька практика якого ґрунтується на взаємодії та оповіді. Для Карабіновича вкрай важливими є особисті сімейні історії, які у своїх роботах він поєднує із дослідженням різних жанрів традиційної та популярної музики.

Під час зустрічі ми поговоримо про музику, освіту, суспільство, особистий досвід та важливість «голосу» оповідача для розуміння художньої практики.
25.09 | 1 ПОДІЯ
Зустріч з Ніколаєм Карабіновичем
Анна Звягінцева — художниця, учасниця кураторського об’єднання «Худрада». У своїй практиці вона досліджує непомітні, але невід'ємні аспекти життя, проявляє їхню крихкість і документує невловимі нематеріальні моменти. Анна працює з такими темами, як тіло, шляхи, марні дії, маленькі жести. Художниця працює з рисунком, інсталяцією, відео та скульптурою. У своїх роботах вона досліджує потенціал рисунка, називаючи його «мислячим» і трансформуючи у різних медіа.

Під час зустрічі ми поговоримо про художній метод Анни Звягінцевої, трансформації цього методу із часом, про важливість невловимих жестів та спостереження за нашою повсякденністю.
16.10 | 2 ПОДІЯ
Зустріч з Анною Звягінцевою
Даніїл Галкін — художник, автор дослідницьких проєктів. 2009 року створив об’єднання 2222, де кожна цифра втілює певне «міністерство» (Кохання, Миру, Духовності та Здоров’я). Всі разом вони створюють довгостроковий проєкт «Нижня Держава», яка відображає різні ситуації в соціально-політичній системі і таким чином ставить питання моральних, етичних та політичних стандартів.

Художник працює із темами пам’яті, історії та незручного минулого. 2020 року у просторі власної квартири Галкін відкрив artist-run простір «Придніпровський барвінок».

Під час зустрічі ми поговоримо про теми пам’яті, про суспільство та його трансформації, про низові ініціативи і сьогоднішні можливості мистецтва.
27.11 | 3 ПОДІЯ
Зустріч з Даніїлом Галкіним
Влада Ралко — художниця і авторка дослідницьких текстів, поезій, есеїв та критичних статей про мистецтво та його зв'язок із філософією та політикою. Працює з живописом, графікою, скульптурою, інсталяцією.

Під час зустрічі із Владою Ралко ми поговоримо про живопис та його можливості у сучасному мистецтві; про взаємодію мистецтва і суспільства; про відповідальність художника, взаємодію художника і глядача, про громадянську і художню позиції.
18.12 | 4 ПОДІЯ
Зустріч з Владою Ралко

Кураторка

Тетяна Кочубінська

"На мою думку, реальне спілкування з художниками завжди відкриває більше ключів до розуміння мистецтва й того, яким чином можна подивитись на наше суспільство, оточення і те, як можна сприймати дійсність. Тому щиро запрошую до розмов із нашими чудовими художниками й художницями. Я впевнена, що ці бесіди міститимуть багато імпровізацій й відкриттів."
Локація:
Освітня станція 31В1 – сучасний простір у затишному дворику центра Києва з терасою та камерною атмосферою.
400 грн
Вартість однієї події "Art on the Go"