Навчання
Відеокурс
/

Мистецтво ХХ століття

Мистецтво
У мистецтві й світовій культурі XX століття сприймають по-різному. Його можна вважати кінцем західноєвропейської художньої культури і реалістичної традиції – мистецтво начебто втратило свій інтерес до краси і зрозумілості. Або ж завбачити у столітті соціальних потрясінь, революцій і війн – епоху змін. Це століття зміни орієнтирів у культурі та більшого потягу до ідеєтворення, аніж до образотворення.
11 вебінарів у записі
2 500 грн
3 000 грн

Про курс

Вир подій, імен, явищ, художніх і культурних феноменів, що перевтілили нашу реальність та замінили літературоцентричність попередніх епох – сучасною тотальною візуальністю. Авангардне мистецтво, смерть реалізму, впливи пропаганди та будівництво утопій, фальсифікація образу, кінематографічна реальність, психоаналіз та фантазійні всесвіти героїчних блокбастерів, культурне середовище як система індустрії, мистецтво як терапія та мистецтво як агресор – усе це стало складовими візуальної культури у XX столітті, яка доповнилася ще й фотографією, кінематографом, телебаченням, рекламою та інтернетом.

Останні 100 років переварили в собі майже усі образотворчі надбання попередніх епох. І просто зараз ця візуальна суміш минулого формує наші смаки, симпатії й антипатії, нашу актуальну реальність та впливає на наші життя.
Історія мистецтва — це не тільки історія шедеврів чи послідовність художніх стилів. У XX столітті – це візуальна культура, що заполонила життя кожного.

Як викладається курс

Відеокурс,
11 лекцій
Тривалість однієї лекції — півтори години.
Мова викладання – українська.
Додаткові матеріали
До кожної лекції ви отримаєте презентації з візуальними матеріалами.
Доступ до відеокурсу гарантовано протягом року
Ви можете переглядати відеокурс у своєму особистому кабінеті у зручний для вас час протягом року.

Для кого цікавий цей курс?

/
Широкому колу слухачів, які цікавляться історією мистецтва та візуальною культурою ХХ століття.
/
Курс орієнтований на студентів, фахівців гуманітарного напрямку та креативних індустрій, а також кола слухачів, які цікавляться актуальною культурою та мистецтвом ХХ століття.

Програма курсу

Лекторка

Галина Глеба

Мистецтвознавиця, кураторка виставкових проєктів, дослідниця українського мистецтва та фотографії другої половини XX століття. Учасниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre, авторка низки статей про мистецтво для українських медіа та друкованих видань. Редакторка журналу про українську фотографію Saliut Magazine.
Формат навчання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Курс розрахований для будь-якого рівня знань
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном (095) 493 04 04
3 000 грн
Вартість курсу
2 500 грн