Навчання
Офлайн-курс
/

Мистецтво XVII – XVIII століть: бароко, класицизм, просвітництво, рококо

Офлайн-курс, 5 лекцій
Старт – 5 листопада
Справжній Ренесанс – повноцінне відродження та глибоке вивчення художніх форм та ідей усіма шанованої Античності – насправді розпочався тоді, коли явище, яке ми називаємо Ренесансом, вже закінчилося. Приблизно так розмірковував класик всесвітнього мистецтвознавства Ервін Панофські. Справжній Ренесанс припадає як раз на кінець XVI століття і триває протягом майже всього наступного – XVII. Це не єдина причина надмірної уваги дослідників та любителів мистецтва до цього періоду. Причин ціла низка, і розібратися в них – мета цього курсу.
Мистецтво
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон
Промокод

Про курс

Сімнадцятому століттю, а точніше кінцю XVI–XVII ст., належить особливе місце в історії мистецтва.
Співіснування різних стилів мало місце і в попередні часи, але лише напередодні XVII століття народилися два стилі одночасно – бароко і класицизм. Обидва мали спільне коріння – Ренесанс, але взяли від нього різне, іноді протилежне. Бароко успадкувало динаміку форм, часто-густо насичення, а то й перевантаження декоративними елементами; класицизм – лаконізм, логіку, симетрію.

Обидва стилі яскраво втілилися в архітектурі, в образотворчих і в декоративно-ужиткових мистецтвах; і бароко, і класицизм пережили століття й перейшли до наступного. Можна виокремити деякі міста, а іноді й цілі регіони, у яких переважав кожен зі стилів. Італія увійшла в сімнадцяте століття разом із започаткуванням повноцінної спеціальної художньої освіти (Болонська Академія), а далі її досвід почали переймати у Франції та інших країнах.

Саме цього століття живопис остаточно став живописом у повному розумінні слова і склалася класична жанрова система. Розширився ареал країн – художніх лідерів мистецтв. Європа перестає бути одно- чи двополярною. До цих ознак треба додати ще однуважливу, й драматичну: відтепер окремі замовники й суспільства далеко не завжди будуть розуміти значення генія, який живе й творить поруч. Ця ознака стане, на жаль, стійкою для Нового часу, який відкриває ця доба.
Як буде проходити курс
Лекції проходитимуть у Освітній станції 31В1 щоп'ятниці о 19:00-21:00. Тривалість однієї лекції — 2 години. Для тих, хто не зможе бути присутнім на лекції передбачена трансляція лекції та доступ до її запису в особистих кабінетів
Додаткові матеріали
До кожної лекції ви отримаєте презентації, перелік матеріалів та літератури для самостійного опанування
Сертифікат
Після закінчення курсу ви отримаєте сертифікат
Офлайн-курс,
5 лекцій

Для кого цікавий цей курс?

/
Для тих, хто шукає натхнення і нових вражень від вивчення мистецтва
/
Для тих, хто хоче опанувати різні способи дивитися на картини та розуміти їх
/
Для тих, хто хоче зрозуміти, в чому секрет шедеврів світового мистецтва

Програма курсу

Лекторка

Наталія Романова

Викладає історію образотворчого мистецтва у Національному університеті театру, кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого, членкиня Національної спілки художників України. Раніше викладала у Національній академії мистецтва і архітектури. Відвідала практично всі провідні художні музеї Європи, багато з яких неодноразово, стажувалася на базі деяких з них
Локація:
Освітня станція 31В1 – сучасний простір у затишному дворику центра Києва з терасою та камерною атмосферою.
Формат навчання
Мова викладання – російська.
На вас чекає спільнота однодумців та інтелектуальні розмови. А також додаткові матеріали для самостійного вивчення тем.
Кількість місць на курсі обмежена. Ми проводимо лекції, дотримуючись усіх рекомендації МОЗ, здійснюємо регулярну санітарну обробку лекційної зали та дезінфекцію всіх контактних поверхонь.

У разі недобору групи, курс буде скасовано та повернено сплачені кошти.
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
(095) 493 04 04
3 600 грн
Лекції в Освітній станції 31В1
4200 грн
1 500 грн
Ціна для Ранніх Пташок діє до 25.10.21
1800 грн
Онлайн-трансляція курсу
Ціна для Ранніх Пташок діє до 25.10.21
Не готові придбати курс одразу або маєте запитання – зареєструйтеся, ми зв'яжемося з вами