Навчання
Офлайн-лекція
/

Сучасні архітектурні ідеї

Архітектура
Як виникає нова архітектура та нові обличчя міст? Чому сучасна архітектура має більше можливостей? Як розгледіти важливі тенденції та зрозуміти ідеї і концепції сучасної архітектури? Про це та багато іншого поговоримо під час лекції Гліба Ушакова у Оранжереї на ВДНГ
23 січня, 12:00
Вартість 450 грн
Click to order
Ваше замовлення
Total: 

Про подію

Сучасна архітектура тяжіє і до ідейного розмаїття, і до створення складного середовища, де поєднуються історичні і сучасні складові. Таке середовище виглядає цікавим та створює для містян нові можливості.

Під час лекції на прикладах ми розглянемо ідеї, які лежать в основі різних напрямів і підходів у сучасній світовій архітектурі. На вас чекає ціла колекція об'єктів та концепцій. Ми подивимось як незвичайні ідеї архітекторів породжують незвичайні форми будівель. Розглянемо, які ідеї мають футуристичний потенціал, і що чекає на нас за горизонтом майбутнього.
Сучасна архітектура базується на нових технологіях та інженерних рішеннях. Її особливістю є свобода пошуку нових ідей. А невід'ємною частиною естетики – оригінальні авторські концепції, які визначають вигляд будівлі, цілого ансамблю чи міста.
Як буде проходити лекція
Офлайн-лекція
Лекція відбудеться наживо у Оранжереї на території ВДНГ. Джин Hendrick's є партнером відбудови Оранжереї. Кожен відвідувач лекції, купуючи квиток, автоматично долучається до програми рестарації Оранжереї та збереження її колекції рослин
Подія розпочнеться о 12:00 та триватиме приблизно 3 години з перервою. Не спізнюйтесь, аби встигнути відвідати Оранжерею з її колекцією рослин, зробити гарні фото та зайняти зручні місця у залі
Тривалість
Бар Hendrick’s Green House, ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1. Центральний вхід, одразу при вході повернути праворуч і йти до скляної будівлі Оранжереї. Зверніть увагу, що на локації вільне розташування гостей
Локація

Для кого цікава ця лекція?

Для тих, хто готовий бачити в будівлях не лише конструкцію, а й демонстрацію ідей свого часу
/
Для тих, хто прагне розібратись в напрямах і тенденціях сучасної архітектури
/
Для тих, хто хоче більше розуміти під час подорожей
/

Лектор

Гліб Ушаков

Один з найулюбленіших лекторів серед слухачів Культурного Проекту та поза ним, на його лекції збирається черга, як на моновиставу. Гліб – архітектор-дизайнер та вільний художник, кандидат наук та доцент Київського національного університету будівництва та архітектури. Майже 10 років працював архітектором і не лише в теорії знає, як формується обличчя міст. Він з легкістю розверне перед вами масштабну картину еволюції архітектурної ідеї — від Неоліту до надсучасних хмарочосів.
Місце проведення лекції Оранжерея на ВДНГ
На час зимових свят Оранжерею перетворили на магічний скляний будинок — із новорічними декораціями та теплим баром Hendrick’s Green House, де і відбудеться подія.

Джин Hendrick's є партнером відбудови Оранжереї.

Головна місія такого партнерства — зберегти й повністю відновити дивовижне місце, що вже протягом багатьох десятиліть зачаровує відвідувачів комплексу. Цінність Оранжереї — у колекції рослин, деякі з них були висаджені понад 60 років тому і досі продовжують своє існування тут завдяки реставрації.

Кожен відвідувач лекції автоматично долучається до програми відбудови Оранжереї, сплачуючи вартість вхідного квитка – 80 грн, яку включено до вартості квитка на лекцію.
Партнери події
Вартість
450 грн
Матеріали з журналу