Навчання
Відеокурс
/

Антропологія дитинства

Антропологія
Дитинство – це період активної соціалізації людини та виховання її як громадянина. Саме тому традиції виховання є потужним ресурсом формування людського капіталу будь-якої країни.

Цей курс про національні виховні звичаї та педагогічні технології, засновані на результатах соціально-антропологічних досліджень. Він охоплює виховні традиції Японії, Китаї, США, Франції, Ізраїлі, Фінляндії, Швеції та Україні.

Про курс

Антропологія дитинства – це окремий напрямок соціокультурних досліджень, основу якого заклали антропологи Броніслав Каспер Маліновський, Рут Бенедикт та Маргарет Мід. Вагомий внесок у пояснення специфіки дитячої субкультури та її звʼязок з особливостями національної культури, світогляду історичної епохи зробили американські дослідники Ллойд Демоз, Ніл Постман та французькі історичні антропологи Філіпп Арʼєс, Фернан Бродель, ізраїльські – Ніна Торрен, українські дослідниці – Ірина Ігнатенко, Ярослава Левчук, Оксана Бриняк.

Ви розгялнете дитинство як соціальний та філософський феномен, проаналізуєте його культуру за національним принципом у таких країнах як Японія, США, Франція, Ізраїль, Фінляндія, Україна.
В усі часи музика вважалася мистецтвом, що здатне впливати на людей і трансформувати стан їхньої свідомості. А майстри-музиканти — доісторичний шаман, міфологічний Орфей чи сучасні боги і богині сцени, такі як Мадонна, — мали силу керувати емоціями мас.

Як відбувається навчання?

Відеокурс
Курс складається з 7 відеолекцій,
для самостійного переглдяду. Ви можете переглядати їх коли і де вам зручно
Додаткові матеріали
У комплекті з відеолекціями ви отримаєте перелік додаткової літератури, а також пройдете тест для перевірки засвоєних знань
Доступ до курсу
Доступ до відеокурсу буде гарантовано зберігатися для вас упродовж року

Для кого цей курс?

/
Для тих, хто практикує свідоме батьківство, критично й проактивно ставиться до формування корпоративної культури освітніх інституцій, зокрема обираючи навчальний заклад для себе чи своєї дитини
/


Для тих, хто прагне поглибити свої суспільствознавчі знання, розширити світоглядні горизонти, зрозуміти інші культури та ментальні особливості інших народів

/
Для культурологів, етнопсихологів, істориків, антропологів, а загалом – українських мам і тат

Програма курсу

Лекторка

Лариса Осадча

Кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри культурології та міжкультурних комунікацій Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв. Експертка Українського культурного фонду (сектор «культурна спадщина»)
Формат навчання
Переглядайте лекції, коли вам зручно
Мова викладання – українська
Курс підійде як слухачам, які бажають познайомитися з темою, так і тим, хто хоче впорядкувати вже набуті знання
Після оплати ви отримаєте лист з описом процесу навчання та посиланням на особистий кабінет, де з'являться записи лекцій
Якщо ви маєте додаткові питання, радо відповімо на них за телефоном
+38 (095) 493 04 04
або +38 (096) 104 20 56