Навчання
Офлайн-лекція
/

50 шедеврів українського мистецтва

Мистецтво
Тригодинна лекція, яка змістовно ознайомить з еволюцією українського мистецтва на прикладі 50 визначних творів від давнини до сьогодення.

Лектор дібрав твори, які заслуговують особливої уваги з естетичної та концептуальної точки зору. Такий підхід допоможе зосередитись на важливих деталях, та уникнути перенавантаження інформацією. Адже за кожним з цих шедеврів постає явище, напрям, яскраві особистості авторів та замовників.
06 березня, 12:00
Вартість 450 грн
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваша електронна адреса
Ваш телефон

Про подію

Кожен з творів втілює певну особливість українського мистецтва – його характерні риси, різновиди та щаблі розвитку, які відтепер буде легше запам’ятати та самостійно зчитувати у інших творах. Ікони, авангардні картини, дизайнерські вирішення або реалістичні портрети однаково цікаві та актуальні. Але, кожен з цих творів та періодів вимагає від глядача уважного та оновленого підходу.

Українське мистецтво – це унікальний вияв світової культури, синтез форм та ідей, які не збагнути у застарілій шкільній програмі або стандартній екскурсії музеєм.
"50 шедеврів українського мистецтва" – це півтори тисячі років живопису, архітектури та дизайну.
Як буде проходити лекція
Офлайн-лекція
Лекція відбудеться наживо у Оранжереї на території ВДНГ. Джин Hendrick's є партнером відбудови Оранжереї. Кожен відвідувач лекції, купуючи квиток, автоматично долучається до програми реставрації Оранжереї та збереження її колекції рослин
Подія розпочнеться о 12:00 та триватиме приблизно 3 години з перервою. Не спізнюйтесь, аби встигнути відвідати Оранжерею з її колекцією рослин, зробити гарні фото та зайняти зручні місця у залі
Тривалість
Бар Hendrick’s Green House, ВДНГ, проспект Академіка Глушкова, 1. Центральний вхід, одразу при вході повернути праворуч і йти до скляної будівлі Оранжереї. Зверніть увагу, що на локації вільне розташування гостей
Локація

Для кого цікава ця лекція?

Для тих, хто прагне познайомитись з визначними творами українського мистецтва та побачити його поруч творів світового мистецтва
/
Для представників креативних індустрій та просто творчих особистостей
/
Для тих, хто давно досліджує та любить українське мистецтво
/

Лектор

Антон Проненко

Художник та дослідник мистецтва і культури, автор освітніх програм та кураторських проєктів у Києві та Львові. У його доробку понад десяток курсів, лекцій, освітніх програм та авторських досліджень, серед яких «Український модерн», «Українське мистецтво без шароварів», «Олександр Мурашко», «Еротика та оголеність у мистецтві», «Що я забув у музеї?» та лекції «Втрачені шедеври», «Мистецтво крупним планом».
Місце проведення лекції Оранжерея на ВДНГ
Джин Hendrick's є партнером відбудови Оранжереї, який перетворив локацію на магічний скляний будинок з декораціями та теплим баром Hendrick’s Green House, де і відбудеться подія.

Головна місія такого партнерства — зберегти й повністю відновити дивовижне місце, що вже протягом багатьох десятиліть зачаровує відвідувачів комплексу. Цінність Оранжереї — у колекції рослин, деякі з них були висаджені понад 60 років тому і досі продовжують своє існування тут завдяки реставрації.

Кожен відвідувач лекції автоматично долучається до програми відбудови Оранжереї, сплачуючи вартість вхідного квитка – 80 грн, яку включено до вартості квитка на лекцію.
Партнери події
Вартість
450 грн
Матеріали з журналу